Organisatie

De activiteiten binnen het Kennisplatform Bouwen en Versterken worden georganiseerd door BuildinG in samen werking met TNO. De volgende medewerkers zijn bij het platform betrokken:


Jelle Pama

programmaleider BuildinG

j.r.pama@pl.hanze.nl

Chris Geurts

senior consultant TNO

chris.geurts@tno.nl


Rolf Koops

directeur BuildinG

rkoops@building.nl

Jacqueline Evers

projectmedewerker BuildinG

jevers@building.nl


Coby Schoonhoven

projectmanager BuildinG

cschoonhoven@building.nl

Marcel van Vliet

senior projectmanager TNO

marcel.vanvliet@tno.nl


Herman Kocks

beheer website Kennisplatform

hkocks@building.nl